Yönetim Kurulu Üyelerimiz

Ahmet Mithat EYÜBOĞLU

Ahmet Mithat Eyüboğlu 1982 yılında Galatasaray Lisesi’ni bitirdikten sonra yükseköğrenimini Bursa’da Uludağ Üniversitesi Ekonometri Bölümü’nden mezun olarak tamamlamıştır.

Çalışma yaşamına 1990 yılında Akbank’ta Dövizli İşlemler Departmanı’nda başlayan Ahmet Mithat Eyüboğlu 1991 – 2002 yıllarında Renault MAIS Pazarlama Departmanı’nda Ticari Araç Sorumlusu olarak çalışmıştır.

Firmamızda Pazarlama ve Ürün Yöneticisi olarak görev alan Eyüboğlu, 2011 yılından itibaren Arobus Yönetim Kurulu üyesi olmuş, 2015 yılından itibaren ise Yönetim Kurulu Başkanlığını üstlenerek görevine devam etmektedir.

Fatma Nilüfer HASBAL

Fatma Nilüfer HASBAL, 1994 yılında Erenköy Kız Lisesi’ni bitirdikten sonra Trakya Üniversitesi'nde başladığı İşletme eğitimini Anadolu Üniversitesi’nde tamamlamıştır, Yeditepe Üniversitesi'nde yüksek lisans eğitimine devam etmektedir.

1998 yılında Toprak Finansal Kiralama A.Ş.’de Finans alanında çalışma hayatına başlamış, ardından Tezcan Galvanizli Yapı Elemanları A.Ş.’de mesleğine devam etmiştir.

2011 yılında firmamıza katılmış olup, Finansmandan sorumlu Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı olarak görevine devam etmektedir.

Kenan KARATAŞ

Kenan Karataş, 1990 yılında Pendik Lisesi’ni bitirdikten sonra 1997 yılında İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi Maliye bölümünden mezun olmuştur.

1996 yılında Mali Müşavirlik Bürosunda başladığı çalışma hayatına Eczacıbaşı grubunda devam etmiş ve sonrasında Kosifler Otomotiv’in mali işlerinde görev alarak otomotiv sektörüne dahil olmuştur.

Arobus ailesiyle 2006 yılında tanışan Kenan Karataş, Muhasebe Sorumlusu olarak başladığı görevine Bütçe ve Mali Kontrolden sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi olarak devam etmektedir.

Yasal Uyarı Gizlilik Politikamız Çerez Politikası KVKK Aydınlatma Metni Kişisel Verilerin Korunması Bilgi Toplumu Hizmetleri