MİNİBÜS VE MİNİVAN

Bugüne kadar çeşitli marka ve farklı projelerde toplam 124.922 adet aracın üst yapı üretimi tamamlanmıştır.

İstanbul Merkez Fabrikamızda;

3 farklı gövde uzunluğunda 9+1 kişilik minibüsten 22+1 kişilik otobüs versiyonuna kadar geniş ve özel donanım yelpazesi ile sınıfında en fazla alternatif sunan Mercedes Sprinter araç üretilmektedir.

Birçok farklı ülkeye ihracatı gerçekleştirilen Mercedes Sprinter araçların üst yapı dönüşümleri de merkez fabrikamızda gerçekleştirilmektedir.

Orhanlı Fabrikamızda;

Fiat Ducato üzerinde 16+1, 19+1 ve 20+1 koltuk düzenleri ile okul ve servis araçları üretilmektedir.

3 farklı gövde uzunluğunda (L3 - L4 - L5) 15+1, 16+1 ve 19+1 koltuk konfigürasyonlarına sahip okul, servis ve turizm MAN TGE araçları üretilmektedir.

Ford Transit 16+1 Turizm paket araçlarının üst yapı üretimi sağlanmaktadır.

Renault Fransa ile yapılan anlaşma gereği Avustralya pazarı için 11+1 koltuk konfigürasyonuna sahip Renault Master araçlar üretilmektedir.

Renault Mais ile yapılan anlaşma gereği, Türkiye pazarı için 3+1 koltuk konfigürasyonuna sahip Renault Express araçlar üretilmektedir.

Türkiye minibüs pazarında satılan araçların yaklaşık %35’i Arobus tesislerinde üretilmektedir.

Üst yapı üretimini gerçekleştirdiğimiz tüm araçların Tip Onay Belgeleri için ulusal ve uluslararası onay kuruluşları ile beraber çalışılmaktadır.

Yasal Uyarı Gizlilik Politikamız Çerez Politikası KVKK Aydınlatma Metni Kişisel Verilerin Korunması Bilgi Toplumu Hizmetleri