Gizlilik Politikamız

Şirketimize ait bulunan www.arobus.com.tr web sitesi, şirketimizin merkez adresi olan DOSB Krom Cad. F-3 Özel Parsel No:8 A Blok No:2, 34957 Tuzla/İstanbul adresinde şirketimiz AROBUS ARAÇ İMALAT SAN. VE TİC. A.Ş. (AROBUS) tarafından yönetilmektedir.

Şirketimiz, müşterilerimize ve ziyaretçilerimize ait bilgilerin gizliliğini ve güvenliğini sağlama hususuna özel bir önem göstermektedir. Bu husus şirketimizin bu konuda ki hassasiyeti ve kişilerin hak ve özgürlüklerine duyduğu saygının sonucudur. Müşterilerimize ait bilgilerin korunması ve yasal mevzuata uygun davranma konusunda azami özen gösterilmekte, yürütülen her türlü uygulama ve süreçte müşteri bilgilerinin korunması hususu önemle göz önünde bulundurulmaktadır.

Şirketimize ait işbu web sitesini ziyaret ettiğiniz zaman AROBUS, doğrudan ya da dolaylı olarak bilgi vermeniz istenen yerlerde size dair kişisel bilgileri toplayabilir. Bununla birlikte AROBUS bu kişisel bilgileri sadece, bu gizlilik politikasında ileri sürülen amaçlara uygun olarak kullanır ve toplanan kişisel bilgilerin ilgili mevzuat hükümleri uyarınca korunmasını sağlar.

Web sitemizin ziyaret edilmesi sırasında otomatik olan veya olmayan yöntemlerle kaydettiğimiz ve elektronik olarak bizimle paylaştığınız kişisel verileriniz, öncelikle taleplerinizin yerine getirilmesini temin edebilmek, daha sonra ise AROBUS Araç İmalat San. ve Tic. A.Ş. olarak size daha iyi hizmet sunmak amacıyla kullanılacaktır. Ayrıca AROBUS Araç İmalat San. ve Tic. A.Ş. Gizlilik Politikası hükümleri doğrultusunda, kişisel verilerinizin korunması ve güvenliği ile ilgili gereken özeni göstermekteyiz. Bu vesile ile şirketimizin kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnine kişisel verilerin korunması adresinden ulaşabilirsiniz.

Şahsi bilgilerinizi (adres, telefon, faks, e-posta adresi vb.) şirketimiz ile paylaşmanız halinde söz konusu bilgiler sadece talep ettiğiniz hizmetin sunulması, değişiklik, bilgilendirme, kullanım, bakım, pazarlama ve istatistik hizmetleri ile sözleşmenin yenilenmesine ilişkin iletileri göndermek için kullanılacaktır. Ayrıca, tarafınıza şirketimizin verdiği ve/veya vereceği ürün ve hizmetleriyle ilgili olarak tanıtım, pazarlama ve promosyon faaliyetleri yapılması için ileti gönderilebilecektir. Şirketimiz tarafından gönderilen iletileri  almak istemiyorsanız, size sunulan reddetme hakkını kullanarak “yeni ürün ve hizmet tanıtımına ilişkin herhangi bir e-posta almak istemiyorsanız lütfen tıklayınız.” linkine tıklayarak, ilgili kanala ait listemizden çıkabilirsiniz.

Şirketimiz gizlilik ve veri koruma prensiplerini güncel tutmak ve ilgili mevzuata uygun hale getirmek için Gizlilik Politikasında önceden haber vermeksizin değişiklikler yapma hakkını saklı tutar. Gizlilik Politikasını değiştirmeye karar verdiğimiz takdirde, değişen politika web sitemizde ilan edilecektir.

Şirket Bilgilerimiz

Merkez Adresimiz : DOSB Krom Cad. F-3 Özel Parsel No:8 A Blok No:2, 34957 Tuzla/İstanbul
Telefon : +90 (216) 394 17 25
Faks : +90 (216) 394 15 11
Yer Sağlayıcı : Global Medya
Yasal Uyarı Gizlilik Politikamız Çerez Politikası KVKK Aydınlatma Metni Kişisel Verilerin Korunması Bilgi Toplumu Hizmetleri