Yönetim Kurulu Üyelerimiz

Ahmet Mithat EYÜBOĞLU

Ahmet Mithat Eyüboğlu 1982 yılında Galatasaray Lisesi’ni bitirdikten sonra yükseköğrenimini Bursa’da Uludağ Üniversitesi Ekonometri Bölümü’nden mezun olarak tamamlamıştır.

Çalışma yaşamına 1990 yılında Akbank’ta Dövizli İşlemler Departmanı’nda başlayan Ahmet Mithat Eyüboğlu 1991 – 2002 yıllarında Renault MAIS Pazarlama Departmanı’nda Ticari Araç Sorumlusu olarak çalışmıştır.

Firmamızda Pazarlama ve Ürün Yöneticisi olarak görev alan Eyüboğlu, 2011 yılından itibaren Arobus Yönetim Kurulu üyesi olmuş, 2015 yılından itibaren ise Yönetim Kurulu Başkanlığını üstlenerek görevine devam etmektedir.

Necmi DİRİM

1976 yılında Beyoğlu Ticaret Lisesi’nde eğitimini tamamlayan Necmi Dirim yükseköğrenimine İstanbul Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi’nde Maliye Bölümü’nde devam etmiştir.

Çalışma yaşamına 22 yıl boyunca Koç Holding’e bağlı çeşitli firmalarda görev almış ve Muhasebe Müdürü olarak emekli olmuştur. 2005 yılından beri firmamızda Muhasebe Yöneticisi olarak görev yapan Necmi Dirim; 2008 yılından itibaren de Arobus Yönetim Kurulu üyesi olarak görevini sürdürmektedir.

Salim ZENCİRCİOĞLU

1969 yılında Endüstri Meslek Lisesi Torna Tesviye Bölümü’nü Tokat’ta bitirdikten sonra 1978 yılında Ankara Devlet Mühendislik ve Mimarlık Yüksek Okulu Makine Mühendisliği Bölümü’nden mezun olmuştur.

Çalışma yaşamına öğrenci iken başlayan Zencircioğlu yükseköğrenimi sonrası 1981 yılında profesyonel çalışma hayatına atılmış, çeşitli firmalarda Mühendislik, Kalite Kontrol Şefliği ve Üretim Müdürlüğü görevlerini üstlenmiştir.

Firmamıza İmalat Yöneticisi görevi ile katılan Salim Zencircioğlu 2011-2015 yılları arasında Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini üstlenmiştir. 2015 yılında başkanlığı devreden Zencircioğlu, halen yönetim kurulu üyesi olarak görevini devam ettirmektedir.

Yasal Uyarı Gizlilik Politikamız Çerez Politikası KVKK Aydınlatma Metni Kişisel Verilerin Korunması Bilgi Toplumu Hizmetleri