Öneri Sistemi ve Performans Yönetimi

Arobus İnsan Kaynakları olarak karşılıklı iletişimin gerçekleşmesi ile gelişerek ilerleyeceğimizi bilmekteyiz. Bu sebeple Öneri Sistemi ve Performans Yönetimi uygulamalarımızın temeli bu esasa dayanmaktadır.

Verimliliği artırmaya yönelik yaratıcı düşüncelerin değerlendirildiği öneri sistemimiz ‘Bir İşi En İyi, O İşi Yapan Bilir’ bakış açısı ile oluşturulmuştur.

Öneri sistemimizle, çalışanlardaki yaratıcı potansiyel ortaya çıkar. Böylelikle yeni fikirler geliştirilerek uygulanması kuruma bağlılığı, iletişimi ve süreçlerin hızlıca iyileştirilmesini sağlar.

Performans Yönetim Sistemi ile şirket hedeflerimize ne kadar ulaştığımızı ölçmekteyiz. Yılda iki kez yüz yüze çalışan ve yöneticiler ile gerçekleşen performans değerlendirmeleri aynı zamanda çalışan memnuniyetinin sürdürülebilir olmasını da sağlamaktadır.

Şirket içi davranış ve tutumları değerlendirerek ve iyileştirme alanlarını belirleyerek, çalışanlarımız için iyi koşullarda mutlu çalışma ortamı sağlanması amaçlanmaktadır.

Yasal Uyarı Gizlilik Politikamız Çerez Politikası KVKK Aydınlatma Metni Kişisel Verilerin Korunması Bilgi Toplumu Hizmetleri