MİNİBÜS VE OTOBÜSLER

Bugüne kadar çeşitli marka ve farklı projelerde üst yapı üretimi gerçekleştirilen 102.819 adet aracın 62.717 adedi minibüs, otobüs ve okul taşıtı paketinde tamamlanmıştır.

İstanbul Merkez Fabrikamızda;

3 farklı gövde uzunluğunda 9+1 kişilik minibüsten 22+1 kişilik otobüs versiyonuna kadar geniş ve özel donanım yelpazesi ile sınıfında en fazla alternatif sunan Mercedes Sprinter araç üretilmektedir.

Birçok farklı ülkeye ihracatı gerçekleştirilen Mercedes Sprinter araçların üst yapı dönüşümleri de merkez fabrikamızda gerçekleştirilmektedir.

Orhanlı Fabrikamızda;

Fiat Ducato üzerinde 16+1, 19+1 ve 20+1 koltuk düzenleri ile okul ve servis araçları üretilmektedir.

2 farklı gövde uzunluğunda 15+1, 16+1 ve 19+1 koltuk konfigürasyonlarına sahip okul, servis ve turizm MAN TGE araçları üretilmektedir.

Renault Fransa ile yapılan anlaşma gereği Avustralya pazarı için 11+1 koltuk konfigürasyonuna sahip Renault Master araçlar üretilmektedir.

Türkiye Minibüs Pazarında satılan araçların yaklaşık %35’i Arobus Tesislerinde üretilmektedir.

Üst yapı üretimini gerçekleştirdiğimiz tüm araçların Tip Onay Belgeleri için ulusal ve uluslararası onay kuruluşları ile beraber çalışılmaktadır.

Yasal Uyarı Gizlilik Politikamız Çerez Politikası KVKK Aydınlatma Metni Kişisel Verilerin Korunması Bilgi Toplumu Hizmetleri