Eğitim ve Gelişim

Arobus İnsan Kaynakları olarak başarıya ulaşmadaki en önemli faktörün eğitim olduğunu düşünmekteyiz. Gelişmekte olan şirketimiz ve gelecek beklentilerimiz eğitim ihtiyaçlarımızı her geçen gün arttırmaktadır.

Kurum içi kabiliyetlerimizi kuvvetlendirebilmek için çalışanın performansının artmasını, bakış açısı ve anlayışının gelişmesini, hatasının azalmasını ve çalışanı bir sonraki pozisyonuna hazırlamayı amaçlıyoruz. Bu çalışmalar ile çalışanların kariyerlerine destek vermeyi ve şirket içi memnuniyeti arttırmayı amaçlamaktayız.

Bu doğrultuda Oryantasyon, Kişisel Gelişim Eğitimleri, Mesleki Eğitimler ve Yönetici Eğitimleri çalışanlarımıza yıllık plan çerçevesinde sunulmaktadır.

Ayrıca İŞKUR Kapsamında İş Başı Eğitim programları tüm mavi yakalı çalışanlarımıza şirketimizde sunulmaktadır.

Bireysel Eğitim İhtiyaç Analizi Sistemi ile çalışanlar doğru zamanda doğru eğitime yönlendirilmektedir. Alınan eğitimlerin sonucunda katılımcının bilgi, beceri ve tutumlarında ilerleme olup olmadığı analiz edilerek geri bildirimler yapılmaktadır.

Yukarıda belirtilen çalışmalara ilave olarak, ülkemizin daha iyi bir geleceğe sahip olması için eğitime katkı sağlamak adına tüm çalışanlarımızın üniversitede okuyan çocuklarına belirlemiş olduğumuz başarı kriterleri doğrultusunda burs sağlamaktayız.

Yasal Uyarı Gizlilik Politikamız Çerez Politikası KVKK Aydınlatma Metni Kişisel Verilerin Korunması Bilgi Toplumu Hizmetleri